děti

Další prorodinné aktivity / Tání ledů

Tání ledu - / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012

Tání ledů 2017

27. ročník Tání ledů se konal 21. dubna, tedy jsme mohli očekávat rozkvetlé louky a hřejivé sluníčko. Ale počasí opět překvapilo a prověřilo připravenost organizátorů i statečnost hostů. Z rozkvetlého jara se během týdne stala skutečná zima se sněhem a teplotami padajícími hluboko pod bod mrazu. A i když sníh už neměl dlouhé trvání, meteorologové předpovídali i dál nepříjemné chladno a vytrvalý déšť.

O to více patří náš obdiv všem organizátorům, kteří přravovali trasy a snažili se s chladnou hlavou čelit rozmarům počasí a s tvořivostí hledat řešení. A také našim hostům - velkým i malým dětem a jejich rodičům, které neodradilo počasí a skutečně přijeli.

Malé děti se svými rodiči na své trase prožívali příběh z pohádkové lesní říše. Setkali se na svém putování s medvědem, ježkem, mravenci nebo žabkami, ale také s vílami a lesní královnou.

Na starší děvčata už čekala řada dobrodružnějších úkolů. Prožívaly na své trase příběh dvou kamarádek, které se pohádaly. A tak si děvčata mohla prověřit svou statečnost, obětavost, velkorysost při hledání skutečného přátelství.

Děvčata od 12 do 17 let pak na své velké trase řešily, co vše se skrývá za slovem láska. A bylo to hluboké hledání - od lásky k sobě a sebepřijetí až po nezištnou lásku mateřskou.

V cíli, kde na účastníky čekal vytopený hangár, občerstvení, hry i tvořivé aktivity, se pak všichni sešli, aby se těšili z nových i starých přátelství a zakončili den, ve kterém jim nevzalo úsměv z tváří a radost ani chladné počasí a náročnost.

Opět to slálo za to!

 

A pokud si to chcete příští rok vyzkoušet sami, ať už na rozkvetlých loukách nebo v kalužích, jste srdečně zváni.

 

 

 

©2010 OPS Dlaň životu | webdesign eLoading