děti

Projekt ZAČÍT ZNOVU / Ze života

Ze života - / 2012 / 2011 / 2010

Novinky z projektu

První pracovní měsíc, březen, se klientkám při práci věnovala pracovnice azylového domu, paní Janoušková. S klientkami vytvořila tým sedmi lidí, který se s chutí i počátečními obavami pustil do díla. Malé děti buď přihlížely nebo nad nimi na čas bděla jedna z klientek či pracovnic.

"Na pracovišti" vládla pěkná atmosféra i pocity očekávání, zda se výsledek podaří. A podařil se. Začátkem dubna očekáváme další zásilku naší papírové práce.

 

 

Začínáme v roce 2012

První měsíce roku 2012 byly ve znamení zařizování a shánění. V lednu proběhlo vybavení šicí dílny díky podpoře Nadačního fondu J&T, nákup materiálu a příprava personálu azylového domu na start nového projektu.

Klientkám jsme v sále azylového domu připravili malé pracoviště pro skládání krabiček, naší první práce. Aby se s prací seznámily i pracovnice azylového domu, naučily se skládat krabičky jako první. Samy tak poznaly, že práce vyžaduje zručnost a trpělivost.

 

 

 

 

 

©2010 OPS Dlaň životu | webdesign eLoading